راه اندازی پورتال الکترونیکی نجوم

پورتال الکترونیکی نجوم با هدف ترویج علم نجوم و ستاره شناسی توسط جمعی از پژوهشگران و متخصصان این علم پا به عرضه ظهور گذاشته است.

در این پورتال سعی شده است تا افراد مختلف اعم از متخصصین، کارشناسان، دانشجویان و کلیه علاقه مندان مورد خطاب قرار گیرند و نیازهای علمی، آموزشی و پژوهشی را رفع نماید.

فاز ابتدایی این پورتال شامل برخی گزینه های عمومی مانند اخبار روز ایران و جهان در خصوص نجوم، مقالات کوتاه و آموزشی، گالری تصاویر و … می باشد. در فازهای بعدی قسمت های متنوع و گسترده ای همانند تالار گفتگوی عمومی و تخصصی، آموزش الکترونیکی، کتابخانه الکترونیکی و … طراحی، پیاده سازی و راه اندازی خواهند گردید.

لذا از کلیه علاقه مندان، متخصصین و دانش پژوهان گرامی دعوت می گردد تا در این عرصه ما را یاری نمایند.علاقه مندان می توانند با عضویت در پورتال و ارائه توانمندی های خود در زمینه های مختلف مانند نویسندگی و انتشار مطالب، تدریس موضوعات مختلف، مدیریت بخش های انجمن های عمومی و تخصصی و … با ما مشارکت نمایند.

امیدواریم در جهت پیشرفت و ارتقای سطح علمی کشور در زمینه علوم ستاره شناسی و نجوم گام های موثری برداریم و با یاری شما این علم فراموش شده را به تمامی اقشار جامعه معرفی نماییم.

با ما همراه باشید…

مدیریت پورتال الکترونیکی نجوم

درباره: مدیریت پورتال

مدیریت پورتال الکترونیکی نجوم

انتشار این مطلب در:

یک دیدگاه