پورتال الکترونیکی نجوم با هدف ترویج علم نجوم و ستاره شناسی توسط جمعی از پژوهشگران و متخصصان این علم پا به عرضه ظهور گذاشته است.

در این پورتال سعی شده است تا افراد مختلف اعم از متخصصین، کارشناسان، دانشجویان و کلیه علاقه مندان مورد خطاب قرار گیرند و نیازهای علمی، آموزشی و پژوهشی را رفع نماید.

فاز ابتدایی این پورتال شامل برخی گزینه های عمومی مانند اخبار روز ایران و جهان در خصوص نجوم، مقالات کوتاه و آموزشی، گالری تصاویر و … می باشد. در فازهای بعدی قسمت های متنوع و گسترده ای همانند تالار گفتگوی عمومی و تخصصی، آموزش الکترونیکی، کتابخانه الکترونیکی و … طراحی، پیاده سازی و راه اندازی خواهند گردید.

لذا از کلیه علاقه مندان، متخصصین و دانش پژوهان گرامی دعوت می گردد تا در این عرصه ما را یاری نمایند.علاقه مندان می توانند با عضویت در پورتال و ارائه توانمندی های خود در زمینه های مختلف مانند نویسندگی و انتشار مطالب، تدریس موضوعات مختلف، مدیریت بخش های انجمن های عمومی و تخصصی و … با ما مشارکت نمایند.

امیدواریم در جهت پیشرفت و ارتقای سطح علمی کشور در زمینه علوم ستاره شناسی و نجوم گام های موثری برداریم و با یاری شما این علم فراموش شده را به تمامی اقشار جامعه معرفی نماییم.

با ما همراه باشید…

مدیریت پورتال الکترونیکی نجوم

By مدیریت پورتال

مدیریت پورتال الکترونیکی نجوم

پست های مرتبط

یک دیدگاه